Βραβεύσεις μαθητών και λήξη σχολικού έτους

Η σχολική σύμβουλος, Όλγα Μούσιου Μυλωνά Αποχαιρετισμός των μαθητών της ΣΤ τάξης Επίδοση βραβείων στους μαθητές και τις μαθήτριες που ολοκλήρωσαν το πρόγραμμα σπουδών από το Code.org Βράβευση μαθητών και μαθητριών για την διάκριση τους στον διαγωνισμό Φυσικής

Την Παρασκευή 12 Ιουνίου πραγματοποιήθηκε στο σχολείο μας η τελετή λήξης του σχολικού έτους 2014-2015 με τους μαθητές της ΣΤ τάξης να μας αποχαιρετούν σε κλίμα συγκίνησης. Οι μαθητές της ΣΤ τάξης έλαβαν αναμνηστικά δώρα από τον σύλλογο γονέων και κηδεμόνων και μας παρουσίασαν μια μικρή θεατρική παράσταση. Παράλληλα την ίδια ημέρα πραγματοποιήθηκαν και οι βραβεύσεις των μαθητών που διακρίθηκαν κατά το τρέχων σχολικό έτος. Πιο συγκεκριμένα βραβεύτηκαν:

2014-2015
Παρασκευή, 12 Ιουν 2015