Σειρά κατάταξης υποψηφίων για τους όμιλους Εκπαιδευτικής Ρομποτικής 2013-2014

Σχολικό έτος: 
2013-2014

Για τον όμιλο "Εκπαιδευτική ρομποτική Ι" για μαθητές Δ΄και Ε΄Δημοτικού

Οι επιτυχόντες μαθητές και μαθήτριες με αλφαβητική σειρά είναι οι εξής

  1. Αγγελίδου Ασπασία
  2. Θεοδοσίου Λεωνίδας
  3. Κίζας Ιωάννης
  4. Λουκάς Νικόλαος
  5. Μπάλκος Ευάγγελος
  6. Ξανθόπουλος Αλέξανδρος
  7. Οικονόμου Φιλόθεος
  8. Παναγιωτίδης Μάρκος
  9. Παπαδόπουλος Σπύρος
  10. Πρέμπτης Γιώργος
  11. Ραχωβίτσας Αλέξανδρος
  12. Σαπρανίδου Κωνσταντίνα
  13. Σαρακίνης Βασίλης
  14. Σούλα Αλεξία
  15. Τζόκας Κωνσταντίνος
  16. Τσάφκα Ζωή

Οι επιλαχόντες και επιλαχούσες -με φθίνουσα σειρά  κατάταξης στον αξιολογικό πίνακα- είναι οι εξής:

  1. Δήμτσιου Στέφανος
  2. Τεντολούρη Άννα
  3. Ραμάϊ Ειρήνη
  4. Στάϊος Νίκος
  5. Τράμπας Αλέξανδρος
  6. Χατζή Ελευθερία
  7. Ηλίας Ευάγγελος
  8. Τσομπάνης Αθανάσιος
  9. Λουκίδης Βασίλειος
  10. Γαζέας Παντελής
  11. Χατζηευφραιμίδης Βασίλειος
  12. Ανδρεοπούλου Αναστασία
  13. Πολατίδου Δέσποινα
  14. Βλάχου Βούλα
  15. Ρούφος Γιάννης
  16. Κωστανάρας Αλέξης

Για τον όμιλο "Εκπαιδευτική ρομποτική ΙΙ" για μαθητές ΣΤ΄Δημοτικού

Οι επιτυχόντες μαθητές και μαθήτριες με αλφαβητική σειρά είναι οι εξής:

  1. Ανδρεόπουλος Βασίλειος (Από το προηγούμενο σχολικό έτος)
  2. Δάϊκος Παναγιώτης (Από το προηγούμενο σχολικό έτος)
  3. Ζάρος Χρήστος (Από το προηγούμενο σχολικό έτος)
  4. Ιωάννου Αναστάσιος
  5. Κασκαμανίδης Ιάσων (Από το προηγούμενο σχολικό έτος)
  6. Καστανάρας Γιάννης
  7. Κούλης Ανδρέας
  8. Κωνσταντίνου Συμεών
  9. Μούσιας Βασίλης
  10. Μουσμούλα Αλίκη
  11. Παπαγεωργίου Παρασκευάς
  12. Παρίσης Σταύρος (Από το προηγούμενο σχολικό έτος)
  13. Ρούφος Δημήτρης (Από το προηγούμενο σχολικό έτος)
  14. Σαββάκης Βασίλης
  15. Σαπρανίδης Χαράλαμπος
  16. Στυλιάδης Δημήτρης

Οι επιλαχόντες με φθίνουσα σειρά  κατάταξης στον αξιολογικό πίνακα είναι οι εξής:

  1. Μπέλλης Ηλίας
  2. Σαπουντζής Παναγιώτης

Οι όμιλοι θα ξεκινήσουν την λειτουργία τους αυτή την εβδομάδα. Όσοι μαθητές ανήκουν στους επιτυχόντες θα πρέπει να παρουσιαστούν στο σχολείο σύμφωνα με το πρόγραμμα των ομίλων:

  • Εκπαιδευτική Ρομποτική Ι (Δ-Ε τάξη) - Δευτέρα 16.30
  • Εκπαιδευτική Ρομποτική ΙΙ (ΣΤ τάξη) - Πέμπτη 15.00